26.03.2009 - Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Muhsin Yazıcıoğlu’nun helikopter kazası üzerine yaptığı basın açıklaması
Ana SayfaAna Sayfa  

Genel Başkan

Konuşmaları

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopter kazası üzerine, Mahalli İdareler Genel Seçimi münasebetiyle düzenlenecek olan Giresun, Samsun, Amasya ve Tokat açıkhava toplantılarını iptal ederek Ankara'ya dönen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin Büyük Birlik Partisi Genel Merkezi'ni ziyaretinden sonra yaptıkları yazılı basın açıklamasını ilgi ve bilgilerinize sunarız.  Saygılarımızla.

                                                                                     Basın Merkezi

 

 

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Muhsin Yazıcıoğlu'nun seçim çalışmaları esnasında vuku bulan helikopter kazası hepimizi derinden üzmüştür.

Aradan geçen 30 saat'e rağmen arama ve kurtarma ekiplerinin olay yerine ulaşamamış olmaları kazazedelerin sağlık durumları konusunda endişelerimizi artırmaktadır.

Cenab-ı Allah'tan niyazımız ve dualarımız Sayın Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberinde bulunanlara bir an önce ulaşılması ve olayın can kaybı olmadan atlatılması ve aydınlatılmasıdır.

Yüce Allah'ın, Sayın Muhsin Yazıcıoğlu'nu milletimize bağışlaması temennisiyle, aziz milletimize, ailesine ve Büyük Birlik Partisi mensuplarına sabır ve metanet diliyorum.

Devlet Bahçeli
Milliyetçi Hareket Partisi
Genel Başkanı